Logo Tiger Wings ERP, geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Logo Tiger Wings

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Logo Tiger Wings Enterprise

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Logo Tiger 3

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan altyapısı ile olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger 3 Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Logo Tiger 3 Enterprise

İK profesyonellerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Logo Tiger HR, web üzerinden çalışan altyapısı ile İK'ya esnek ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor.

Logo Tiger Hr

Sıkça sorulan sorular

 • Logo Tiger ürün grubu nedir?

  Logo Tiger ürün grubu, otuz beş yılı aşkın süredir sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi çözümler üreten Logo’nun, çeşitli modüllerden oluşan ve süreçleri kolaylaştıran çözümleridir.

 • Logo Tiger çözümleri ne işe yarar?

  Sektörde ihtiyaçlar ve beklentiler hızla değişmekte. Logo Tiger çözümleri, zengin iş fonksiyonlarıyla işletmelerin sektörel ihtiyaçlarını karşılayıp tam kapsamlı çözüm sunmaktadır.

 • Logo Tiger çözümleri’ni kimler kullanmalı?

  Farklı sektörlerdeki orta ve büyük ölçekli işletmeler, holdingler ve sanayi işletmeleri iş süreçlerini tek noktadan etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanıyan Logo Tiger çözümleri kullanabilir.

 • Logo Tiger çözümleri neden kullanılmalı?

  Faaliyetlerin tek noktadan, kolayca ve düşük maliyetlerle yönetilebilmesi iş süreçlerinde verimlilik kazandırır. İşletmeler Logo Tiger çözümleri sayesinde iş yükünü hafifleterek rekabet avantajına ve inovasyona kaynak ayırabilir.

 • Logo Tiger ne kadar güvenli?

  Logo Tiger modülleri mevzuat ile uyumlu, güncel ve güvenilir veriler sunarak yerel ve uluslararası pazarlardaki operasyonların daha sağlıklı yürütülmesine katkıda bulunmaktadır. Tüm bölümlerin yetkileri dahilinde doğrudan güncel bilgiye ulaşabilmesi ve kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanmasıyla, zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden tasarruf edilebilmektedir.

 • Logo Tiger ürün grubu hangileri?

  Logo Tiger çözümleri, iş süreçlerini iyileştirmekte ve sürdürülebilir verimliliği desteklemektedir. Logo Tiger ürün grubu; Logo Tiger Wings ERP, Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Enterprise ve Logo Tiger HR çözümlerinden oluşmaktadır.

 • Logo Tiger çözümleri işçi sağlığı ve güvenliği konularında nasıl avantaj sağlar?

  İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerini yönetebilmek için eLogo İSG çözümleri geliştirilmiştir. Logo Tiger HR, eLogo İSG çözümleri ile entegre çalışmaktadır. İSG süreçlerini yönetmek için eLogo İSG paketlerini inceleyebilirsiniz.

 • Logo Tiger çözümleri farklı dilleri destekliyor mu?

  Logo Tiger çözümleri Türkçe ve İngilizce dilleri standart olarak sunulmaktadır.Standart dillerin dışında sunulan dil seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Özelleştirme nasıl yapılır?

  Logo Tiger çözümleri sektör ihtiyaç ve beklentilerine göre değiştirilebilmektedir. NetOpenX özelliği sayesinde modüller farklı uygulamalarla entegre edilebildiği gibi app ve widget'lar masaüstüne eklenip tek tuşla ulaşılabilir olabilmektedir.

 • Masaüstü ve arayüz de kişiselleştirilebilir mi?

  Logo Tiger çözümleri her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları gerçeğinden yola çıkarak oluşturulmuştur. Çözümler Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'lar sayesinde ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturmaya olanak tanımaktadır. Arka plan özelleştirmeleri, tüm fonksiyonları tek noktadan görüntüleme, işlevsel arama butonu gibi özellikler sayesinde çözümler kullanım tarafında opsiyon yaratmaktadır.